Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej odbędą się w Poznaniu

i

Autor: Poznan.pl Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej odbędą się w Poznaniu

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej już w ten weekend w Poznaniu!

2021-07-02 10:04

Od piątku, 2 lipca, do niedzieli, 4 lipca, nad Jeziorem Rusałka będzie można podziwiać najlepszych polskich zawodników, a także sportowców z zagranicy. Swój udział w LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 zapowiedziała również reprezentacji Polski niepełnosprawnych w siatkówce plażowej na stojąco.

Za nami pierwszy weekend z LOTTO Plażą Wolności Poznań 2021. Turnieje otwarte dla wszystkich pokazały jakich emocji można się spodziewać między 2 a 4 lipca. Był to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w Eliminacjach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie łącznie 55 zespołów, które rywalizować będą o 24 tysiące złotych oraz cenne punkty rankingowe do klasyfikacji Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Mistrzostwa Polski rozpoczną się w piątek o godzinie 9:00 od eliminacji. Turniej główny zaplanowano na sobotę rano. W niedzielę, 4 lipca odbędą się mecze finałowe.

- Podczas LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 będziemy świadkami spektakularnego widowiska - mówi Damian Lisiecki, organizator imprezy. - Dzięki naszym sponsorom i partnerom wstęp na trybuny jest bezpłatny, zachęcam by wypełnić je równie licznie jak ostatnio - dodaje czterokrotny Mistrz Polski.

Partnerem tytularnym projektu jest Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, partnerem oficjalnym jest Miasto Poznań. Imprezę wspierają również: Veolia, Terlan, Remondis Sanitech, Przystań Med i Polski Związek Piłki Siatkowej. Wydarzenie dofinansowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Więcej informacji o LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 dostępnych jest na stronie www.feniksplay.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]