zakochani na plaży

i

Autor: Pixabay

Wydarzenie

Miłosne figle nad poznańskim Strzeszynkiem. Zakochani nie marnowali czasu

2024-05-15 13:39

To nie pierwszy raz, gdy informujemy Was o takim zdarzeniu. Jezioro Strzeszyńskie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Poznania. Gdy temperatura na dworze wzrasta, nabieramy ochotę na częstsze aktywności na świeżym powietrzu... Do podobnych wniosków doszła pewna para zakochanych, która odwiedziła Strzeszynek.

Zrobiło się gorąco nad poznańskim Strzeszynkiem

O sprawie informuje epoznan.pl. Pewna para obcokrajowców, nie patrząc na miejsce, w którym się znajduje, postanowiła dać wyraz swoim uczuciom. Tym samym wszyscy, którzy przebywali w tamtym czasie nad jeziorem Strzeszyńskim, stali się świadkami seksu w miejscu publicznym.

Uprawiali seks nad jeziorem Strzeszyńskim

W ostatnim czasie pogoda nas rozpieszcza, dlatego wielu z nas korzysta z jej uroków i jak najwięcej czasu spędzamy na łonie natury.

W miniony wtorek, pewna para obcokrajowców poczuła letni klimat i zaczęła uprawiać seks nad Jeziorem Strzeszyńskim. Nie zwracali uwagę na przechodniów czy pojawiające się wokół nich telefony. 

Co na to policja? - Na ten moment nie mamy oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie. Jednak jesteśmy świadomi, że w sieci krążyły takie informacje. Niemniej jednak takie zachowanie w miejscu publicznym, dotyczy nieobyczajnego wybryku. Aby osoby, które dopuszczają się takiego czynu mogły zostać ukarane, to musimy otrzymać oficjalne zgłoszenie w tej sprawie, od osoby, która poczuła się zgorszona - powiedział nam Oficer Prasowy sierż. sztab. Łukasz Paterski 

- Co więcej osoba, która dopuści się nieobyczajnego wybryku według Kodeksu, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 zł, jednak musimy otrzymać takie zgłoszenie - powiedział nam policjant.

Uprawiali miłość, nie wiedząc, że są nagrywani. Miłosne harce w miejscach publicznych. Sprawdź naszą galerię.

Na skwerze w centrum Bydgoszczy zakochani mogą już wieszać kłódki