Miasto Żyje Modą - specjalny cykl wydarzeń podczas Targów Mody!

2020-02-14 17:26
Miasto Żyje Modą na Targach Mody w Poznaniu
Autor: Grupa MTP/mat.pras. Miasto Żyje Modą na Targach Mody w Poznaniu

Podczas tegorocznych Targów Mody w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja akcji "Miasto Żyje Modą". To projekt, który ma na celu pokazać Poznań z jak najmodniejszej strony.

Centrum Kultury Zamek, Stary Browar, Muzeum Historii Ubioru oraz wiele innych miejsc można odwiedzić w ramach akcji „Miasto Żyje Modą”. Wydarzenie jest organizowane przy okazji odbywających się w dniach 19-20 lutego Targów Mody w Poznaniu.

W Centrum Kultury Zamek będziemy mogli zobaczyć wystawę "Nieznany impresjonizm". W przypadku Starego Browaru, to tutaj współpracujemy z Galerią na Dziedzińcu. Tam odbywa się wystawa "Daniel Lismore: Jestem dziełem sztuki"

mówi Karolina Michalak, dyrektorka Targów Mody w Poznaniu. Na uczestników projektu czeka moc atrakcji związanych z modą. Wśród nich są na przykład spotkania z samymi twórcami modowymi z Poznania.

Dla uczestników Targów Mody, uczestników kongresu i osób zainteresowanych są zorganizowane dwa oprowadzone kuratorskie. Pierwsze odbędzie się 19 lutego, drugie 20 lutego. To drugie poprowadzi sam artysta, Daniel Lismore.

Zapisy oraz szczegółowy program atrakcji i miejsc biorących udział w projekcie można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE