policja

i

Autor: Pixabay

Martwe zwierzęta w przydrożnym rowie! Stan ich ciał nie pozwala na identyfikację! Policja szuka sprawcy

2023-02-24 12:06

Makabryczne odkrycie na trasie Krucz-Wronki w województwie wielkopolskim. Martwe zwierzęta w wiadrach odkrył w czwartek jeden z kierowców. O wszystkim powiadomił czarnkowskich kryminalnych, którzy teraz zajmują się sprawą. Co dokładnie wiadomo? Piszemy o tym na eska.pl.

Martwe zwierzęta w rowie

Do makabrycznego odkrycia na trasie Krucz-Wronki doszło w czwartek (23 lutego). Jeden z kierowców zauważył, że leżą tam wiadra, w których znajdowały się... martwe zwierzęta!  Na ten moment nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach się tam znalazły. Niestety, stan ich ciał nie pozwolił również na określenie, jakie były to dokładnie zwierzęta. Sprawą zajmuje się już policja. - Wczoraj około 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu martwych zwierząt w rowie na trasie Krucz – Wronki. Na miejscu policjanci wykonywali czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki. Możemy potwierdzić, że na miejscu w jednym z wiader znaleziono szkielety zwierząt natomiast w drugim truchło zwierzęcia w znacznym stanie rozkładu - powiedziała nam Karolina Górzna–Kustra z czarnkowskiej policji.

Obecnie nie wiadomo kto je tam zostawił. Kluczowe będą również ustalenia biegłego z zakresu weterynarii, które pozwolą na ustalenie większej liczby szczegółów. Wyniki badań powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu. Policjanci jednak proszą o kontakt osoby posiadające informacje w tej sprawie. - Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek informacje, które mogłyby nam pomóc w ustaleniach co do okoliczności oraz danych sprawcy prosimy o ich przekazanie - apeluje Karolina Górzna - Kustra. Informacja można przekazać osobiście lub telefonicznie kontaktując się z dyżurnym czarnkowskiej komendy.

Zwierzęta z Ukrainy w krakowskim schronisku
Źródło: Martwe zwierzęta w przydrożnym rowie! Stan ich ciał nie pozwala na identyfikację! Policja szuka sprawcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE