Porody rodzinne w szpitalu przy Polnej

i

Autor: fot. pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Mamy karmiące! Bank Mleka Kobiecego potrzebuje Waszej pomocy

2022-07-28 14:34

Bank Mleka w Poznaniu zaprasza mamy karmiące do współpracy. Szpital na Polnej to jedna z największych porodówek w kraju, działa tam też duży oddział neonatologi. A to oznacza, że potrzeby najmłodszych są bardzo duże.

Mamy karmiące, to informacja dla Was. Bank Mleka, który działa w szpitalu przy Polnej informuje, że ich zasoby się kurczą. A leżące tam noworodki bardzo potrzebują kobiecego mleka.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Mleko kobiece jest dla wcześniaka takim darem, jak lek. jest to substancja zgodna gatunkowo, którą może trawić, może nie jak zdrowe dziecko, ale w sposób zbliżony. Pokarm kobiecy i karmienie piersią to optymalny i może niejedyny, ale najlepszy sposób odżywiania dzieci.

Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Dwójka dzieci biega po magicznym sadzie owocowym. Nagle na drzewie pojawia się wąż, a owoce zmieniają się w „pewien słodycz”. Jest to reklama...
Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?

Wyjaśnia pielęgniarka z Banku Mleka, Dorota Wasyluk.

Obecnie rezerwy banku mleka spadają. Wiele dawczyń wyjechało na wakacje. Dlatego pracownicy szpitala zapraszają kolejne kobiety do współpracy.

Pierwszy warunek to odpowiednio duża ilość pokarmu. Dalej przeprowadzany jest wywiad medyczny oraz badanie krwi pod kątem obecności wirusów.

Z Bankiem Mleka, który działa w szpitalu przy ulicy Polnej, można się kontaktować od poniedziałku do piątku. Wszystkie informacje znajdziecie też na stronie internetowej placówki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE