Park Iluminacji w Poznaniu. Magiczny Las

i

Autor: BM Park Iluminacji w Poznaniu. Magiczny Las

Magiczny las zamieni się w filmowy. Park Iluminacji ponownie w Poznaniu!

2022-10-28 12:00

Park Iluminacji ponownie zagości na terenie Ogrodu Dendrologicznego w Poznaniu. Wiadomo, że magiczny las zamieni się w filmowy. W poprzednim roku tłumy poznaniaków odwiedziły to miejsce. Jak będzie tym razem? Lumina Park otwarty będzie od piątku (28 października). O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Park Iluminacji w Poznaniu

Park Iluminacji ponownie w Poznaniu. Lumina Park otwarty będzie od piątku (28 października 2022 roku). Według założeń zwiedzać to miejsce będzie można do końca lutego 2023. - W tym sezonie przygotowaliśmy dla was multimedialny spacer wśród drzew Ogrodu Dendrologicznego w Poznaniu połączony z niezwykłą popkulturową opowieścią. Wróćmy pamięcią do kultowych filmów i książek! - informują organizatorzy. - Przypomnimy wam historię Pocahontas, opowiemy w jakim ekosystemie mógł żyć King Kong i pokażemy jakie rośliny kryły się… we wnętrzu ziemi! A może jesteście ciekawi wśród jakiej flory mogli żyć bohaterowie Opowieści z Narnii? - dodają.

CZYTAJ: Park iluminacji: marnowanie prądu i krzywda dla zwierząt? Wykonawca odpowiada

Tak więc tegoroczna edycja odbywać się będzie pod nazwą "Filmowy Las". Przed rokiem poznaniacy zwiedzali tłumnie Ogród Dendrologiczny, który był przygotowany pod hasłem "Magiczny las". Zdjęcia z zeszłego roku możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Park Iluminacji w Poznaniu. Cennik

Jakie ceny biletów do Parku Iluminacji w Poznaniu? Na stronie internetowej Lumina Parku znajduje się cennik. Wynika z niego, że od wtorku do czwartku za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 31 złotych, a w weekendy i święta - 35 złotych. Bilety ulgowe kosztować będą 4 złote mniej.

Park Iluminacji otwarty będzie od godz. 16:30 do 20:00.

Park Iluminacji w Poznaniu. Zobaczcie Magiczny Las