Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w przyszłym roku zawitają na Golęcin!

2021-01-25 13:01
Stadion na Golęcinie
Autor: Poznan.pl

W stolicy Wielkopolski będą organizowane kolejne ważne zawody lekkoatletyczne. Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki przyznał Poznaniowi organizację Mistrzostw Polski U23 w roku 2022. Impreza odbędzie się na stadionie POSiR Golęcin.

Wiele emocji miłośnikom królowej sportu w Poznaniu przyniesie także bieżący rok. Od 25 do 27 czerwca stadion na Golęcinie będzie areną 97. PZLA Mistrzostw Polski. Wcześniej odbędzie się na nim trzecia edycja mityngu Poznań Athletics Grand Prix.

- Chcemy, żeby zmodernizowany stadion na Golęcinie tętnił życiem i był miejscem spotkań dla lekkoatletów. Stąd nasze zobowiązanie, aby rok po zaplanowanych na czerwiec mistrzostwach Polski seniorów ugościć zmagania młodzieżowców - mówi Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania.

O dokładnej dacie Mistrzostw Polski U23 w 2022 roku Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacjipoinformujemy w najbliższym czasie.

Masowe szczepienia seniorów na MTP!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE