Lech Poznań - Raków Częstochowa. Starcie mistrza z liderem. Goście mają patent na Kolejorza

i

Autor: BM Lech Poznań - Raków Częstochowa. Starcie mistrza z liderem. Goście mają patent na Kolejorza

Lech Poznań - Raków Częstochowa. Starcie mistrza z liderem. Goście mają patent na Kolejorza

2022-10-28 14:09

Lech Poznań - Raków Częstochowa. To zdecydowanie hit 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Do stolicy Wielkopolski przyjeżdża lider spod Jasnej Góry, który w ostatnim czasie miał patent na Kolejorza. Przy Bułgarskiej zapowiada się wielkie widowisko. Gdzie oglądać transmisję z meczu Lech - Raków?

Lech Poznań - Raków Częstochowa. Hit kolejki PKO BP Ekstraklasy

Po 14. kolejkach PKO BP Ekstraklasy liderem jest Raków Częstochowa. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna ma 32 punkty i pewnie prowadzi w wyścigu o mistrzostwo Polski. Częstochowianie zanotowali wyśmienitą serię czterech zwycięstw z rzędu i będą chcieli ją przedłużyć w Poznaniu.

Lech Poznań ma na swoim koncie aż 10 punktów mniej, ale także jedno zaległe spotkanie. Mimo to strata do lidera jest już całkiem spora.

Raków lubi ogrywać Lecha

Jeśli przeanalizujemy historię spotkań pomiędzy Lechem Poznań, a Rakowem Częstochowa to widzimy, że częstochowianie mają patent na Kolejorza. Ostatnie trzy oficjalne starcia (w tym roku) zakończyły się zwycięstwami zespołu spod Jasnej Góry. Raków wygrywał z Lechem zarówno w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy (1:0), ale także w finale Fortuna Pucharu Polski (3:1) oraz w Superpucharze Polski (2:0).

Lech Poznań - Raków Częstochowa. Gdzie oglądać mecz w TV?

Gdzie oglądać transmisję z meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa? To hit kolejki, który zaplanowano na niedzielę (30 października). Początek meczu o godz. 17:30. Transmisję z meczu przeprowadzi wyłącznie Canal+ Premium.

Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Lech Poznań - Raków Częstochowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE