Rynek Łazarski

i

Autor: facebook.com/wisniewskimariusz78/

Kupcy chętnie wracają na rynek Łazarski. Zostały ostatnie miejsca

2021-11-24 14:11

Remont rynku Łazarskiego dobiegł końca. Kupcy, którzy w tym czasie przenieśli się na targowisko tymczasowe, mogą wrócić do swoich dawnych lokali. Chociaż te zmieniły się nie do poznania. I choć wyższy komfort pracy kosztuje, podwyżka cen nie zniechęciła kupców. Zostały ostatnie wolne miejsca do wynajęcia.

Kupcy wracają na rynek Łazarski. W czasie remontu handlowali na stoiskach tymczasowych. Za tydzień wrócą do swoich dawnych lokali, chociaż te zmieniły się nie do poznania. Zainteresowanie sprzedażą na nowym rynku Łazarskim jest duże.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

- W zasadzie większość kupców, która teraz prowadzi działalność handlową w tymczasowym miejscu przy ulicy Kasprzaka, przenosi się na nowe miejsce, na nowy rynek Łazarski. Mamy zajęte prawie wszystkie stragany.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

Mówi prezeska spółki targowiska, Iwona Rafińska.

Na rynku dostępnych jest 13 pawilonów, z czego jeszcze wolne są 2 i 90 straganów, na wynajem czeka ich jeszcze 6.

Kupców nie odstraszyła nawet podwyżka cen. Te wzrosły o 10%. Koszty straganów to około 400 zł miesięcznie, a pawilonów w zależności od tego, czym się w nim handluje, od 1600 do 2050 zł.

Kupcy wracają na rynek Łazarski 1 grudnia. Oficjalne otwarcie nowej przestrzeni odbędzie się 4 grudnia. Zaplanowany jest m.in. koncert, który otworzy także zlokalizowane tam Betlejem Poznańskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE