Kiosk w Kupcu Poznańskim bankrutuje

i

Autor: Arek Kluk/Facebook Pan Piotr, kioskarz z Kupca Poznańskiego przegrywa z masową konkurencją

Kultowy kiosk w Kupcu Poznańskim upada! Na pomoc ruszył aktywista miejski

Arek Kluk to aktywista Grupy Stonewall mieszkający w Poznaniu. Jakiś czas temu zwrócił uwagę na kiosk znajdujący się w Kupcu Poznańskim. Jak opisuje w swoich mediach społecznościowych, prowadzi go pan Piotr. Od 20 lat sprzedaje w nim prasę, papierosy, tytonie, czy kupony Lotto. Niestety okoliczna konkurencja jednego z dyskontów go wykańcza, przez co wychodzi na "zero".

Mały kiosk, kontra duża konkurencja w centrum Poznania

Przy ulicy Podgórnej, w samym centrum Poznania pan Piotr ma swój mały kiosk, który prowadzi od 20 lat, jak wiemy z informacji Arka Kluka. Pan Piotr przez konkurencję jednego z popularnych dyskontów, których wiele na ulicach Poznania, niestety wychodzi na zero.

Trudne życie pana Piotra

Jak dowiedział się poznański aktywista, pan Piotr ma od lat ciężko w życiu. Nie ma rodziny, przyjaciół. W dodatku nie za bardzo zna się na nowych technologiach, przez co ciężko mu rozreklamować swój kiosk. Kiosk jest dla niego jedynym źródłem rozmów z ludźmi i dowiadywania się tego, co się dzieje w świecie.

Na pomoc kioskarzowi!

Arek Kluk wystosował na profilu na Facebooku apel, by artykuły, które znajdują się w ofercie kiosku pana Piotra, czyli: prasa, papierosy, tytonie, kupony Lotto kupować tylko u tego kioskarza na Kupcu Poznańskim, by pomóc mu utrzymać swój biznes i siebie samego. Akcja pomogła, gdyż po wpisie, oraz udostępnieniach, nawet profili ogólnopolskich, do pana Piotra ustawiły się kolejki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE