zakochani

i

Autor: Pixabay.com

Koronki i pierścionki w Posnanii, czyli Walentynki w wielkim stylu

2023-02-08 8:00 Materiał sponsorowany

Z okazji Święta Zakochanych Posnania przygotowała dla swoich klientów całe mnóstwo atrakcji, które z pewnością… rozgrzeją ich serca! Od 8 do 14 lutego w Forum zagości zachwycająca Strefa Walentynkowa zaaranżowana w gregoriańskim stylu. Nie zabraknie również upominków za zakupy oraz konkursu z cenną nagrodą.

Wyjątkowe święto wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego zależało nam na tym, by celebrować Walentynki w oryginalny i zaskakujący dla klientów sposób. Dzień Zakochanych to również idealna okazja do sprawienia radości najbliższej osobie, a Posnania oferuje nie tylko wyjątkowo romantyczną atmosferę, ale również niezwykle romantyczne prezenty. Klienci znajdą tu aż 21 sklepów z biżuterią oraz 10 sklepów z bielizną, w których są idealne walentynkowe upominki – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Z miłości do tego, co piękne…

W Posnanii miłość wisi w powietrzu, czuć ją na każdym kroku. Forum zamieniło się w Walentynkową Strefę, w której klienci mogą obejrzeć zapierające dech w piersiach stroje z poznańskiego Teatru Wielkiego, posłuchać utworów granych przez kwartet smyczkowy oraz skorzystać z urokliwych aranżacji, w których mogą zrobić romantyczne, walentynkowe zdjęcia. Dodatkowo czekają na nich wyjątkowe upominki za zakupy – za wydane 150 zł są to czekoladki w kształcie serc (w końcu miłość jest słodka!), a za wydane 200 zł piękna świeca.

i do tego, co błyszczy!

Idealnym walentynkowym prezentem jest biżuteria, dlatego Posnania przygotowała dla swoich klientów Facebookowy konkurs, w którym do wygrania jest spektakularny pierścionek z brylantem marki Teilor. Wystarczy zrobić zdjęcie w jednej z romantycznych aranżacji, udostępnić je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie «Czym jest dla Was miłość?».

Szczegółowe informacje na temat konkursu i walentynkowych atrakcji znajdują się na stronie posnania.eu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE