aresztowany

i

Autor: Bieszczadzki Oddział SG w Przemyślu

Policja

Konin. Trzech nieletnich znęcało się nad 13-latkiem. Jeden z oprawców wbił poszkodowanemu lufkę w dłoń

2023-09-29 21:48

Policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii z Konina przyjęli zgłoszenie pobicia i gróźb karalnych wobec 13 latka. Jednym ze sprawców okazał się jego rówieśnik. Teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Znęcali się nad 13-latkiem

Do zdarzenia doszło 21 września br. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do 13 letniego chłopca podeszło 3 nastolatków. Jeden z nich uderzył pokrzywdzonego z otwartej dłoni w twarz, kolejne dwie osoby również uderzyły go w twarz po czym ostatni z nich, wbił mu w prawą dłoń szklaną lufkę. Ponadto sprawcy pobicia grozili chłopcu - czytamy w policyjnym komunikacie.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci wytypowali jednego 14-letniego podejrzanego. Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych sprawców czynu karalnego. Z uwagi na wiek, za swoje zachowania będą się tłumaczyli przed sądem rodzinnym - podano w komunikacie.

Rodzice znęcali się nad trójką swoich dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE