Szokujące wydarzenie pod Koninem. Pijana 26-latka spowodowała wypadek. W aucie była trójka małych dzieci!

i

Autor: policja.gov.pl Szokujące wydarzenie pod Koninem. Pijana 26-latka spowodowała wypadek. W aucie była trójka małych dzieci!

Policja

Konin. Przewoziła dzieci mając ponad 3 promile we krwi. Została zatrzymana

2023-09-29 21:12

Policjanci z Konina zatrzymali 43-letnią mieszkankę gminy Golina, która przewoziła dwójkę swoich dzieci, mając ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci z Konina w czwartek 28 września, zatrzymali do kontroli drogowej opla corsę. Za kierownicą auta siedziała 43-letnia mieszkanka gminy Golina. Podczas sprawdzeń policjant wyczuł od kobiety zapach alkoholu. Postanowił zweryfikować jej trzeźwość.

Pijana prowadziła auto. Podróżowała z dziećmi

Okazało się, że kobieta miała ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa kierująca wykazała się dodatkowo skrajną nieodpowiedzialnością, gdyż oprócz niej autem podróżowała dwójka jej nieletnich dzieci w wieku 8 i 16 lat. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy.

Dzieci zostały przekazane w bezpieczne ręce, natomiast nietrzeźwą matkę zatrzymano i doprowadzona do PDOZ-tu. W piątek 43-latka została przesłuchana. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Prokuratura po zapoznaniu się z materiałami rozważy również podjęcie decyzji o narażenie swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - czytamy w komunikacie policji.

Kompletnie pijana siadła za kółko i zabiła matkę czwórki dzieci. Przed sądem odpowiada za zabójstwo...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE