Mikael Ishak zdobył dwie bramki w meczu ze Standardem Liege

Autor: Adam Jastrzębowski - Lech Poznań Mikael Ishak zdobył dwie bramki w meczu ze Standardem Liege

Kolejorz z pierwszymi punktami w Lidze Europy! Co o meczu mówili trenerzy?

2020-11-06 10:29

Lech Poznań pewnie pokonał belgijski Standard Liege 3:1 i tym samym zapisał na swoim koncie pierwsze punkty w Lidze Europy. Jak skomentowali mecz trenerzy obydwu drużyn? Przeczytacie o tym na stronie internetowej ESKI Poznań!

Lech Poznań z pierwszymi punktami w Lidze Europy! Kolejorz pokonał na własnym boisku belgijski Standard Liege 3:1. Bramki w zespole Lecha zdobyli Michał Skóraś oraz dwukrotnie Mikael Ishak. "To była dobra gra" mówił na pomeczowej konferencji trener Dariusz Żuraw:

Stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych. Bramki zdobyliśmy po ładnych zespołowych akcjach. To na pewno cieszy. Pomimo tego, że boisko było dziś trudne, to próbowaliśmy grać to co chcemy grać i to przyniosło efekty.

A w zespole gości gola ustrzelił Maxime Lestienne. Zdaniem trenera Philippa Montanier w pierwszej połowie Standard miał szanse na wyrównanie wyniku:

​Niestety druga połowa wszystko zmieniła. Byliśmy zdecydowanie słabsi, szczególnie technicznie. Przegrywaliśmy w pojedynkach indywidualnych. To nie dało nam szans na zdobycie punktów w tym meczu.

Przed zawodnikami Lecha chwila odpoczynku i wyjazd na mecz ligowy. W niedzielę zmierzą się oni z Legią Warszawa.

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!