Kolejorz Girls chcą wyjechać na Mistrzostwa Świata w Cheerleadingu Sportowym do Orlando. Szukają funduszy!

2023-02-27 15:20

Kolejorz Girls, to grupa cheerleaders, która istnieje już od 2004 roku. W związku z ich dobrym wynikiem na Mistrzostwach Polski dostały one angaż na Mistrzostwa Świata do amerykańskiego Orlando. Jednak mają problem. Taki przejazd do Stanów Zjednoczonych całą ekipą i sprzętem kosztuje około dwieście tysięcy złotych, a klubu nie stać na taki wydatek. Szukają więc sponsorów i funduszy.

Sukces poznańskich cheerleadearek na Mistrzostwach Polski

Cheerleaderki z grupy Kolejorz Girls zajęły wysokie miejsce w Mistrzostwach Polski, które były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Sportowym w amerykańskim Orlando. Odbędą się one w dniach 20-23 kwietnia 2023.

Brak funduszy na wyjazd na Mistrzostwa cheerleadearek

Niestety, przez brak funduszy, jakie potrzebne są na taki daleki wyjazd, może być to niemożliwe. Jak określa zespół, na taki wyjazd 18 zawodniczek, plus sztabu i sprzętu, potrzeba około 200 tysięcy złotych. - Niestety cheerleading jest jeszcze tak młodym sportem, że te dofinansowania nie są duże, jeżeli w ogóle będą. Dlatego prośba tak naprawdę, do wszystkich państwa o tę przysłowiową złotówkę, o to wsparcie dziewczyn w spełnieniu wielkich marzeń - mówiła nam kierowniczka zespołu Kolejorz Girls Marta Maj-Nowakowska.

Osiągnięcia i występy Kolejorz Girls

- Mamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku, setki wykonanych występów i sporą rozpoznawalność w całej Wielkopolsce. Od 2004 roku swoim tańcem urozmaicamy mecze poznańskiego Lecha, gościły nas sceny całej Polski, a także Europy. Mamy na swoim koncie pokazy dla największych marek, a także Urzędów Miasta, Domów Kultury, drużyn sportowych. Występowałyśmy w teledyskach, reklamach, programach TV, na koncertach. Uczestniczymy w akcjach reklamowych i charytatywnych, a także jesteśmy zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego talent show: Got To Dance - tak o sobie piszą w materiałach sponsorskich. Warto więc wesprzeć marzenia dziewczyn, o osiągnięciu historycznego, światowego sukcesu i tak, jak Lech Poznań, brylujący w europejskich pucharach, tak by Kolejorz Girls rozwijały się. Pomóc dziewczynom można na platformie Pomagam.pl

A w poniższej galerii do obejrzenia zdjęcia dziewczyn z Kolejorz Girls

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE