Kolejne wysypisko śmieci w Poznaniu

i

Autor: Straż Miejska Poznań

Kolejne dzikie wysypisko śmieci. Ponownie trzeba było posprzątać!

2020-12-30 14:26

Na zakończenie roku, strażnicy miejscy z Nowego Miasta, odebrali kolejne zgłoszenie o dzikim wysypisku śmieci. To nie pierwszy taki problem. Obecnie, teren miejski przy ul. Romana Maya jest już czysty.

Na wyrzucone śmieci przy ul. Romana Maya funkcjonariusz natknął się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Szybko ustalił, że odpady pochodzą ze sklepu na terenie osiedla Starołęka. Wizyta strażnika zakończyła się wskazaniem osoby, która wyrzuciła śmieci oraz drugiej osoby, odpowiedzialnej za prawidłowe postępowanie z wytwarzanymi odpadami.

Mandaty na łączna kwotę 600 zł oraz sprzątanie i segregacja wyrzuconych śmieci, to efekt bezmyślnego postępowania z odpadami.

Wybicie szyby przez agresora na Wyspiańskiego w Elblągu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE