Kolejna tragedia na torach. Tym razem śmiertelne potrącenie przez pociąg w Luboniu

2021-02-26 10:51
Tory kolejowe
Autor: pixabay.com Tory kolejowe

Po raz drugi w tym tygodniu docierają do nas bardzo przykre informacje. Nie tak dawno informowaliśmy o śmierci mężczyzny, który zginął na torach niedaleko stacji Poznań Dębiec. Dziś, po godzinie 9.00 pociąg spółki PKP Intercity, relacji Gdynia - Wrocław śmiertelnie potrącił człowieka

Jak informuje portal epoznan.pl, wypadek na torach kolejowych w Luboniu okazał się być śmiertelny. IC Pomorzanin ma w tej chwili ponad 2,5 godziny opóźnienia. Pasażerowie przesiadają się do innych składów, jadących w kierunku Wrocławia. 

Pociągi przez Luboń kursują jednak dosyć sprawnie, ruch bowiem został przekierowany na inne tory. Obecnie trwa ustalanie przyczyn śmiertelnego wypadku.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE