Karetka pogotowia Poznań

i

Autor: Pogotowie ratunkowe Poznań Karetka pogotowia, zdj. ilustracyjne

Wypadek

Kobieta nabiła się na ogrodzenie przystankowe w Poznaniu. Trafiła do szpitala

2023-06-07 13:43

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym przy ulicy Matejki w Poznaniu. Czekająca na swój tramwaj kobieta przewróciła się na ogrodzenie i nogą zahaczyła o fragment ogrodzenia, który boleśnie ranił jej nogę. Poszkodowana była pijana. Fragment ogrodzenia usunięto z nogi kobiety po przetransportowaniu jej do szpitala.

Ranna kobieta na przystanku w Poznaniu

O zdarzeniu pierwszy poinformował Głos Wielkopolski. We wtorkowe popołudnie, 6 czerwca na przystanku przy ulicy Matejki kobieta podczas oczekiwania na swój tramwaj potknęła się i upadła raniąc sobie nogę kawałkiem przystankowego płotu. Na miejsce przyjechała karetka Pogotowia Ratunkowego i jednostka straży pożarnej.

Kawałek płotu w nodze kobiety

Według informacji portalu epoznan.pl kobieta miała być pod wpływem alkoholu. Strażacy ucięli fragment ogrodzenia, który wbił się w nogę kobiety. Jednak dopiero po przetransportowaniu jej do szpitala było możliwe wyciągnięcie elementu płotu z nogi kobiety.

Rozbój na przystanku w Zabrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE