Lech Poznań - Djurgardens. Relacja z meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy

i

Autor: MB Lech Poznań - Djurgardens. Relacja z meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy

Sport

Kiedy kolejny mecz Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy? Tak wygląda terminarz rozgrywek

2023-03-28 14:26

Lech Poznań rozgrywa bardzo dobry sezon w Lidze Konferencji Europy. Kolejorz zapewnił sobie awans do ćwierćfinału tych rozgrywek. Kiedy kolejny mecz Lecha? Tak wygląda terminarz Ligi Konferencji Europy.

Lech Poznań w Lidze Konferencji Europy

Lech Poznań pisze piękną historię w europejskich pucharach. Kolejorz w sezonie 2022/23 jest jedynym polskim klubem, który grał w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Lechici wyszli ze swojej grupy z drugiego miejsca, w 1/16 finału pokonali w dwumeczu Bodo/Glimt, a w 1/8 okazali się lepsi od Djurgardens IF. Tym samym poznaniacy awansowali do ćwierćfinału tych rozgrywek, co jest największym sukcesem na arenie międzynarodowej w historii klubu.

Kiedy kolejny mecz Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy?

Kiedy kolejny mecz Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy? Kibice powinny mieć zapisane te daty, aby nie ominąć kolejnego ważnego meczu Kolejorza w Europie. Lech Poznań zagra w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy 13 i 20 kwietnia.Tak prezentuje się dokładny terminarz Kolejorza:

  • 13 kwietnia, godz. 21:00 Lech Poznań - Fiorentina
  • 20 kwietnia, godz. 18:45 Fiorentina - Lech Poznań

Kiedy kolejny mecz Lecha? Terminarz Ligi Konferencji Europy

Lech Poznań po wyeliminowaniu Djurgardens IF zagra w 1/4 finału rozgrywek. Kiedy odbędą się mecze ćwierćfinałowe Ligi Konferencji Europy? Tak wygląda dokładny terminarz rozgrywek  aż do samego finału w Pradze:

  • 1/4 finału LKE (13 i 20 kwietnia)
  • 1/2 finału LKE (11 i 18 maja)
  • Finał LKE (7 czerwca)
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE