Kibice Kolejorza mówią DOŚĆ! Bojkot meczów Lecha!

2021-07-21 15:44 Beniamin Piłat
Kibice Lecha Poznań
Autor: Kibice Lecha Poznań/Facebook Kibice Lecha Poznań

Za dwa dni start rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Kibice Lecha Poznań znów wydali oświadczenie, w którym domagają się zwolnienia dyrektora sportowego Tomasza Rząsy i przeprowadzenia transferów wzmacniających klub.

Dla nas kiboli zarząd klubu jest niesłowny, mało wiarygodny i niekompetentny. To zgraja kłamczuchów zadufanych w sobie.- czytamy w oświadczeniu kibiców.

Rodzina Rutkowskich zrobiła sobie z naszego klubu dojną krowę i w d#pie ma nas - kiboli. Zatrudnili niedojdę w postaci Dyrektora Sportowego, którego za nic w świecie nie chcą zwolnić, choć jego wyniki mówią same za siebie. Przez ostatnie 3 lata pozyskał 1 wartościowego zawodnika. Przez@jebisty wynik.W ostatnich 3 miesiącach spotkaliśmy się z zarządem klubu 2 razy i nic sobie z tych spotkań nie robią. Kłamią w żywe oczy. To zgraja cwaniaczków opowiadających bajeczki i składająca deklaracje bez pokrycia. Na spotkaniu mówią jedno - by później ze wszystkiego się wycofać!

W związku z tym kibice Lecha zapowiadają bojkot meczów na stadionie przy Bułgarskiej. Fani zaznaczają, że dopóki Tomasz Rząsa będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego, a klub nie przeprowadzi obiecanych transferów, to trybuny stadionu pozostaną puste.

Jest zwykły syf. Nikt nie chodzi do kina czy do teatru na szmirę z kiepskimi aktorami - tak samo nikt z nas nie pójdzie na stadion. Będziemy jeździć na wyjazdy i wspierać piłkarzy oraz nowy sztab szkoleniowy, ale tych chytrusów i dusigroszy wpierać nie będziemy.

W ubiegłym sezonie Lech Poznań wygrał 9 meczów, 10 razy remisował i 11 razy wracał do szatni przegrany. Drużyna zajęła 11. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. W nadchodzącym sezonie klub będzie obchodził stulecie swojego istnienia.

Paweł Wojciechowski podczas spaceru po japońskiej dżungli spotkał gigantyczne robale
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE