Katarzyna Bosacka rozprawia się ze sklepowymi majonezami. Na ten składnik uważajcie

i

Autor: https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

Rozrywka

Katarzyna Bosacka już kogoś poznała? Przy okazji zakpiła z byłego męża

2024-02-01 9:53

Miniony rok nie był najbardziej szczęśliwy dla Katarzyny Bosackiej. Nie tak dawno wzięła rozwód z mężem, który zostawił ją po 26 latach małżeństwa. Teraz jednak plotki głoszą, iż gwiazda telewizji już kogoś ma na oku.

Katarzyna Bosacka - bolesne rozstanie z mężem

Katarzyna Bosacka to dziennikarka i publicystka prasowa i telewizyjna, youtuberka i osobowość medialna.

Katarzyna Bosacka przez 26 lat związana była z Marcinem Bosackim. Para pobrała się w 1997 r. i doczekała się czwórki dzieci. Wspólnie wychowywali 25-letniego Jana, 21-letnią Marię, 19-letnią Zofię oraz 10-letniego Franciszka. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że para się rozstaje. Były polityk miał z dnia na dzień wyprowadzić się z domu.

Wydarzenie to odbiło się bardzo mocno na prezenterce. Jak sama przyznawała, nabawiła się z tego powodu traumy - schudła 15 kilogramów i musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Wiele jednak wskazuje na to, że zaczyna on nowe życie!

Czy Katarzyna Bosacka kogoś poznała?

Gwiazda telewizji w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem opowiedziała, że ktoś na nią czeka. - Na horyzoncie zawsze ktoś jest. Zresztą to było niesamowite, że do mnie tylu facetów napisało. Pan napisał do mnie w wigilię jakiś tam znajomy znajomych z Londynu chyba. W zeszłym roku wysłałam do Londynu książkę z autografem na WOŚP, więc w tym roku znowu napisał i napisał: "Proszę pozdrowić męża" - powiedziała w wywiadzie Bosacka. Następnie dodała ona: "Ja napisałam, że już nie mam męża, a pan zaczął do mnie pisać, pisać, pisać i tuż przed wigilią napisał, że on by chciał sobie ze mną życie ułożyć. Także jak mówiła moja babcia: "Tego kwiatu jest pół światu".

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!