Jego samochód całkowicie spłonął. Pijany 24-latek wyszedł z tego bez szwanku

2022-05-04 10:07
Honda spłonęła, ale kierujący nią nietrzeźwy 24-latek i tak miał ogromne szczęście
Autor: KPP Śrem Honda spłonęła, ale kierujący nią nietrzeźwy 24-latek i tak miał ogromne szczęście

O ogromnym szczęściu może mówić 24-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który zdążył wysiąść z Hondy Civic zanim pojazd całkowicie spłonął. Niestety, młody mężczyzna kierował autem będąc w stanie nietrzeźwości i w ogóle nie posiadając uprawnień do kierowania. W Trąbinku na drodze gruntowej uderzył w drzewo i honda zaczęła płonąć.

1 maja po południu, śremscy policjanci zatrzymali czwartego z nich. Ale zanim do tego doszło, o godz. 15.10 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Trąbinku pali się las, później, że pali się auto i nie widać czy w samochodzie są jakieś osoby.

Sprawą zajęli się kryminalni i drogówka. Policjanci ustalili, że kierujący Hondą Civic na drodze gruntowej uderzył w drzewo i honda zaczęła płonąć. Na szczęście kierowca zdążył wysiąść, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili kto kierował pojazdem. Okazało się, że prowadzącym auto był młody, 24-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który kierował w stanie nietrzeźwości i w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a z hondy został wrak. Jednak i tak w tej sytuacji 24-latek może mówić o ogromnym szczęściu.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FESKA-Pozna%25C5%2584-News-346992376381867&tabs=timeline&width=1000&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="1000" height="500" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE