Policja

i

Autor: Radio ESKA/zdj. ilustracyjne

Jarocin: dachowanie auta. 21-latka zginęła na miejscu

2023-02-05 12:57

5 lutego, w niedzielę na drodze Żerków w kierunku Jarocina, w godzinach porannych doszło do zdarzenia z udziałem 21-latki. W wypadku drogowym auto najpierw miało zmienić pas, a następnie dachować. Kobiety, mimo reanimacji, nie udało się uratować. Nad sprawą pracuje policja.

Wypadek na trasie do Jarocina. Młoda kobieta nie żyje

Do wypadku drogowego doszło w godzinach porannych - ok. godz. 6:00. 21-letnia mieszkanka gminy Żerków kierowała autem marki Toyota w kierunku Jarocina. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-latka jechała toyotą Aygo w kierunku Jarocina. Nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu, wpadła do rowu w wyniku czego samochód dachował. Pomimo reanimacji kobieta zmarła.

O śmierci kobiety poinformowała w niedzielę PAP oficer prasowa jarocińskiej policji asp. sztab. Agnieszka Zaworska.

„Z uwagi na trudne warunki drogowe, śliską nawierzchnię przypominamy o konieczności dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze” – zaapelowała policjantka.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

QUIZ. Czy wiesz, jak się zachować użytkując auto podczas zimy?

Pytanie 1 z 12
Czy stosowanie opon zimowych jest w Polsce obowiązkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE