Sylwester 2024

i

Autor: Canva Nowy Rok 2024

Sylwester 2023/2024

Imprezy na Sylwestra 2023 w Poznaniu! Gdzie warto pójść?

Koniec 2023 roku zbliża się wielkimi krokami. Niektóre kluby, firmy i restauracje zaczynają już planować to, jaką ofertę zaproponują poznańscy przedsiębiorcy dla mieszkańców Poznania, a także przyjezdnych. Czy taką imprezę zorganizuje w tym roku, po latach przerwy Miasto Poznań? Dowiecie się z poniższego artykułu!

Sylwester 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami!

Do końca roku zostało już niewiele czasu! Coraz więcej ludzi zastanawia się co robić ostatniego dnia 2023 roku i jak przywitać 2024 rok. Są już pierwsze propozycje poznańskich lokali na to, w jaki sposób i gdzie będzie można się bawić 31 grudnia, oto kilka z nich!

Gdzie spędzić Sylwestra w Poznaniu?

Pierwsze lokale w Poznaniu zaczynają oferować imprezy sylwestrowe! Gdzie warto się wybrać?

  • Poznańska Akademia Tańca zaprasza na taneczny sylwester przy największych hitach. Impreza rozpocznie się o 20:00 przy ulicy Wspólnej 40 w Poznaniu. Do końca września koszt imprezy to 130 złotych od osoby. W ofercie szwedzki bufet, szampan, wino i napoje
  • Od 21:00 w Szkole Tańca "Diament" przy ulicy Ziemowita 41 w Poznaniu odbędzie się szampańska zabawa sylwestrowa. Organizatorzy zabraniają użycia fajerwerków. Koszt imprezy wynosi 200 złotych od osoby. Organizatorzy oferują możliwość tańczenia do ulubionych piosenek uczestników zabawy. Będzie bufet, oraz wino.
  • Swoją imprezę sylwestrową zapowiedział już klub HAH Poznań. Więcej informacji poda wkrótce
  • Cabrio Sylwester odbędzie się po raz pierwszy. Organizatorzy zapewniają imprezę w stylu Las Vegas. Ruletki, kasyna, poker to niektóre atrakcje. Wszystko to od 20:00 w Restauracji Sarbinowskiej przy ulicy Gołężyckiej od 1200 złotych za parę.
  • Sylwester Rock and Roll Party w hotelu Ilion w Poznaniu. Organizatorzy zapraszają od 20:00 do 4:00 na imprezę w stylu lat 50. i 60. XX wieku. Główną gwiazdą wieczoru ma być sobowtór Elvisa Presleya śpiewającego jego piosenki. Cena to 899 złotych od osoby.
  • Sylwester w hotelu na Malcie. Hotel HP Park na Malcie zaprasza na imprezę sylwestrową z widokiem na Jezioro Maltańskie. Wyżywienie w cenie. Cena biletów to 400 złotych od osoby.
  • Sylwester w Buenos Aires Club w Poznaniu. Rozpocznie się o 20:00, a zakończy o 4:00. Klub na Masztalarskiej zaprasza na imprezę w rytmach tanga argentyńskiego. Koszt to 150 PLN od osoby.
  • Sylwester w Platinum Residence przy ul. Reymonta w stylu Jamesa Bonda. Rozpocznie się od 18:00. Koszt to 679 PLN od osoby.
  • Ranczo Show, czyli swojski Sylwester w Teatrze Komedia w Poznaniu. Organizatorzy zapraszają na show komediowo-muzyczne z potańcówką od godziny 19:00. Zabawa potrwa do 2 w nocy. Bilet wstępu kosztuje 449 złotych za osobę!

Czy odbędzie się w tym roku miejski Sylwester?

Od 2020 roku w Poznaniu nie był organizowany miejski Sylwester. W latach 2020-2021 sytuację tłumaczono pandemią, w 2022 roku problemem była galopująca inflacja. Czy w tym roku, po raz pierwszy od 2019 roku odbędzie się miejsca impreza sylwestrowa? - W 2023 roku Estrada nie otrzymała takiego zadania do realizacji - odpowiedział nam Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej na pytanie o organizację miejskiego Sylwestra. Urząd Miasta potwierdził, że miejska impreza w 2023 roku się nie odbędzie. Powodem tego jest inflacja.

Zobaczcie, jak w innych miastach wyglądał ubiegłoroczny Sylwester!

Historia z Koprem - Sylwester w PRL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE