Groza na Dębcu w Poznaniu. 35-latek odgryzł nieznajomej ucho! Mężczyzna trafił do szpitala

i

Autor: policja.gov.pl Groza na Dębcu w Poznaniu. 35-latek odgryzł nieznajomej ucho! Mężczyzna trafił do szpitala

Groza na Dębcu w Poznaniu. 35-latek odgryzł nieznajomej ucho! Mężczyzna trafił do szpitala

2023-01-27 14:34

Przerażające wydarzenia na poznańskim Dębcu. Agresywny mężczyzna zniszczył kilka zaparkowanych pojazdów i brutalnie napadł na kobietę, która straciła kawałek ucha! Policja już zatrzymała agresora, który obecnie przebywa w szpitalu.

Groza na Dębcu w Poznaniu

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na poznańskim Dębcu. Agresywny mężczyzna zniszczył co najmniej pięć aut, a także zaatakował kobietę, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych.

- Agresor wykorzystał ten moment, otworzył drzwi od pojazdu, groził kierującej, po czym odgryzł jej fragment ucha i ukradł samochód. Po przejechaniu kilku ulic uderzył w znak drogowy, porzucił auto i zaczął uciekać pieszo - tłumaczą mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Policjanci szybko namierzyli sprawcę. Okazało się, że to 35-laetni obywatel Ukrainy, który trafił do szpitala. - Ze względu na irracjonalne zachowanie oraz brak kontaktu z mężczyzną, 35-latek został doprowadzony do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji - mówią funkcjonariusze, którzy czekają teraz na decyzję lekarzy, kiedy będą mogli przeprowadzić z jego udziałem dalsze czynności.

Agresywny pirat drogowy z Koszalina zatrzymany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE