Turystyka

Gdzie się wybrać na spacer w Poznaniu? Mamy dla Was najlepsze propozycje

2023-09-20 14:15

Gdzie wybrać się na spacer w Poznaniu? Parki, jeziora, lasy to miejsca najczęściej oblegane przez spragnionych świeżego powietrza mieszkańców. Nie masz pomysłu, gdzie wybrać się na spacer w Poznaniu i okolicy? Mamy kilka propozycji miejsc, które warto odwiedzić.

Gdzie na spacer w Poznaniu?

W Poznaniu jest wiele miejsc, w których można spacerować przez cały rok. Oczywiście najlepiej wybrać się na podróż po mieście, gdy dopisuje pogoda. Nie masz pomysłu, gdzie wybrać się na spacer w mieście i okolicy? Zobacz w naszej galerii i zainspiruj się! W naszych propozycjach znalazły się popularne kąpieliska w Poznaniu, ale także miejsca nie do końca oczywiste. Możecie ją zobaczyć poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE