GARDENIA 2020: Panowie grillują, panie wybierają sprzęt!

2020-02-14 12:31 Beniamin Piłat
Targi GARDENIA 2020 - Grillowanie
Autor: Beniamin Piłat - Radio Eska Targi GARDENIA 2020 - Grillowanie

Grille i akcesoria do grillowania to jeden z wielu elementów tegorocznych Targów GARDENIA. Jak się okazuje nawet grill, będący ostoją męskości często wybierany jest przez... kobiety!

" - W porządnym ogrodzie musi być grill" - mówią odwiedzający Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury GARDENIA. Można tam zobaczyć wiele ciekawych innowacji i trendów dotyczących właśnie grillowania. Obecnie panuje mocny nacisk na ekologię.

Trend istnieje od kilku lat. To trend grilli gazowych. Odchodzimy od węgla z kilku powodów. Najbardziej powszechny dzisiaj to ekologiczny. Chcemy mniej zatruwać środowisko i jeść zdrowsze jedzenie.

mówi jeden z wystawców. Jak się okazało sam wybór grilla to dla wielu (zwłaszcza par) naprawdę gorące wyzwanie.

Robiliśmy badania, z których wynika, że mężczyzna jest osobą sprawdzającą grilla pod względem technicznym. Sprawdza moc palników, czy potrzebny jest dodatkowy palnik lub ruszt. Natomiast jeśli chodzi o design to tutaj głównie decydują panie.

Targi Gardenia potrwają do soboty. Kiermasz ogrodniczy, wykłady i prelekcje to tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających MTP. Szczegółową listę wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej targów.