Eska Summer City Poznań: Gdzie będzie ekipa 21-25.07.2021? [PLAN]

Ekipa Eska Summer City Poznań
Autor: M. Kowalczyk / Radio Eska Ekipa Eska Summer City Poznań

Przed nami kolejny tydzień intensywnej pracy ekipy Eska Summer City Poznań 2021? Gdzie pojawimy się w tym tygodniu? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Ekipa Eska Summer City po raz kolejny wyrusza w trasę. Przed nami intensywny czas. Klasycznie w tym tygodniu będziemy dowozić Wam darmową szamę od Eski. Na zgłoszenia czekamy w wiadomościach prywatnych na fanpage'u Narożny, Natka i Minister w Esce Poznań

Będziemy również wszędzie tam, gdzie jesteście Wy i gdzie spędzacie swój wolny czas. I tak w planach mamy między innymi wybrać się na Strzeszynek, gdzie zawsze jest wuchta wiary. Odwiedzimy między innymi tamtejszą wypożyczalnię sprzętu. Sprawdzimy, jak można aktywnie spędzić czas. 

Nie zabraknie nas również w okolicach Poznania. W planach mamy wyjazd do Zaniemyśla, gdzie odbędzie się kolejny weekend z Zaniemyskimi Bitwami Morskimi. W tym tygodniu organizatorzy przygotowali naprawdę masę atrakcji, z których mamy zamiar skorzystać. 

To jednak tylko wybrane miejsca. O tym gdzie na pewno będziemy informujemy Was na bieżąco w Esce Poznań na 93 FM. Słuchajcie nas. :) 

Adam został zmielony przez kosiarkę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE