Nowy Opel Mokka od Szpota by Eska Summer City

i

Autor: M. Kowalczyk / Radio Eska Nowy Opel Mokka od Szpota by Eska Summer City

Eska Summer City Poznań 2021: PIERWSZY WEEKEND za nami!

2021-07-05 16:36

Ekipa Eska Summer City ma za sobą pierwszy weekend pracy! Działo się naprawdę sporo - byliśmy w wielu miejscach, w których poznaniacy lubią spędzać swój wolny czas. Zobaczcie, co się działo podczas pierwszego weekendu Eska Summer City Poznań 2021.

Akcja Eska Summer City powróciła! Nasza ekipa jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. W tym roku chcemy Wam również pokazać miejsca, o istnieniu których mogliście nie mieć pojęcia. Będziemy oczywiście w Poznaniu, ale też w okolicach - tych bliższych i tych dalszych. W ten weekend było naprawdę sporo wydarzeń. 

Pierwszą miejscówką, gdzie mogliście nas zobaczyć były Koszary Kultury. To nowe miejsce na wakacyjnej mapie Poznania. Na Łazarzu bez wątpienia brakowało takiej atrakcji. Naszego Opla Mokka od Szpota mogliście również zobaczyć w dawnej zajezdni tramwajowej przy Madalińskiego na Wildzie, czyli na popularnej Madalinie. To miejsce, po rocznej przerwie, znowu tętni życiem. Było naprawdę świetnie. W sobotę mogliście nas również zobaczyć w Swarzędzu, gdzie odbywały się dni tej gminy. Na polanie w pobliżu centrum miasta była naprawdę wuchta atrakcji. Największą z nich był koncert gwiazdy wieczoru, czyli Dawida Kwiatkowskiego. 

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

W niedzielę natomiast ekipę Eska Summer City mogliście spotkać w Luboniu, a dokładniej mówiąc na parkingu przy centrum Factory Outlet. Tam odbył się Festiwal Smaków Foodtrucków. Dzięki niemu wybraliśmy się z Wami w kulinarną podróż dookoła świata. Wybraliśmy się też nad Rusałkę, gdzie odbyła się sportowa impreza Lotto Plaża Wolności 2021, czyli Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. 

A jak było? Zobaczcie wideo: 

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE