Eska Dowozi w Poznaniu przez całe wakacje! TAK BYŁO! [ZDJĘCIA]

Asia i jej współpracownicy z ekipą Eska Summer City
Autor: Radio Eska Asia i jej współpracownicy z ekipą Eska Summer City

Przez całe wakacje ekipa Eska Summer City Poznań 2021 dowozi darmową szamę od Eski słuchaczom, którzy zgłosili się do naszej zabawy. Jak było do tej pory? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na naszej stronie internetowej.

Przez całe wakacje ekipa Eska Summer City Poznań 2021 dowozi Wam, czyli naszym słuchaczom darmową szamę od Eski. Szansę na naszą wizytę ma tak naprawdę każdy, kto zgłosi się do naszej zabawy, pisząc wiadomość prywatną na fanpage'u Narożny, Natka i Minister w Esce Poznań.

A jak było do tej pory? Zobaczcie sami! 

Tutaj wypoczniesz nad wodą we Wrocławiu

22.07.2021 - Asia

Asia zaprosiła nas do swojej firmy, która znajduje się na pograniczu Łazarza i Górczyna. Zajmuje się ona branżą przeciwpożarową. Asia do ostatniej chwili trzymała naszą wizytę w tajemnicy, a panów "ściągnęła" na parking pod pretekstem uszkodzonego samochodu. Oj, była niespodzianka. <3 I oczywiście eskowe gadżety, a także gorąca pizza od Il Padrino. 

Asia i jej współpracownicy z ekipą Eska Summer City
Autor: Radio Eska Asia i jej współpracownicy z ekipą Eska Summer City

21.07.2021 - AGNIESZKA

W środę wybraliśmy się do Agnieszki, która zaprosiła nas do banku, w którym pracuje. No i tak wylądowaliśmy na Wildzie, a dokładniej mówiąc na Wierzbięcicach, gdzie trudno było dojechać (ach, te remonty). Finalnie misja zakończyła się powodzeniem, a Agnieszka i jej koleżanki z pracy zjadły gorącą pizzę od Il Padrino. 

Eska Dowozi w Poznaniu - Agnieszka
Autor: Radio Eska Eska Dowozi w Poznaniu - Agnieszka

16.07.2021 - KRYSIA

Krysia zaprosiła nas do siebie, na osiedle Batorego. Pracuje razem z mężem. On naprawia laptopy, ona zajmuje się rękodziełem. Połączenie wybuchowe, a Krysia i Piotr to naprawdę mega pozytywnie zakręceni ludzie. <3 

Eska Dowozi w Poznaniu - Krysia i Piotr
Autor: Radio Eska Eska Dowozi w Poznaniu - Krysia i Piotr

15.07.2021 - KAROLINA

Karolina zaprosiła nas do Lubonia. Tam pracuje ze sporą grupą koleżanek, wśród których jest tylko jeden mężczyzna. W sumie dowieźliśmy im aż 9 pizz od Il Padrino. Oj, działo się. 

Eska Dowozi w Poznaniu - Luboń
Autor: Radio Eska Eska Dowozi w Poznaniu - Luboń

14.07.2021 - PAULINA

Paulina pracuje w branży budowlanej. I właśnie do pracy nas zaprosiła. Wylądowaliśmy na ul. Szarych Szeregów, gdzie znajduje się siedziba firmy. Ekipa była mega szczęśliwa, my również. <3

Eska Dowozi w Poznaniu - Paulina zaprosiła nas do firmy budowlanej, w której pracuje
Autor: Radio Eska Eska Dowozi w Poznaniu - Paulina zaprosiła nas do firmy budowlanej, w której pracuje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE