Dwóch mężczyzn z powiatu pleszewskiego podejrzanych o molestowanie dzieci

2021-06-24 8:17 Marcin Paczkowski PAP.
Molestowanie seksualne
Autor: SHUTTERSTOCK Molestowanie seksualne

Sąd Rejonowy w Pleszewie aresztował dwóch mężczyzn, podejrzanych o molestowanie seksualne 8-letniej dziewczynki i 11-letniego chłopca – poinformowała w środę PAP rzecznik prasowy pleszewskiej policji st.asp. Monika Kołaska.

51-letni mieszkaniec wielkopolskiej gminy Czermin - jak powiedziała Kołaska - miał molestować dziewczynkę w okolicach miejscowego sklepu, natomiast 41-letni mieszkaniec gminy Pleszew miał wykorzystać syna swoich znajomych w domu.

"Zgłoszenia w tych sprawach wpłynęły do nas 16 i 18 czerwca" - powiedziała Kołaska.

W chwili zatrzymania każdy z mężczyzn był pod wpływem alkoholu, mieli od 1,5 do 3 promili.

Sąd Rejonowy w Pleszewie na wniosek miejscowej prokuratury zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Ze względu na delikatny charakter sprawy policja i prokuratura nie ujawniają więcej szczegółów sprawy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE