czad

i

Autor: PSP Starachowice st. kpt. Piotr Mergalski

Dwie śmiertelne ofiary czadu w Śmiglu

2021-12-09 8:17

Zatrucie tlenkiem węgla było najprawdopodobniej przyczyną śmierci małżeństwa w Śmiglu (Wielkopolskie). Mężczyzna wezwał ratowników do nieprzytomnej żony, potem sam stracił przytomność.

Jak poinformowała PAP sierż. sztab. Paulina Piechowiak z bura prasowego policji w Kościanie, służby otrzymały zgłoszenie w środę przed godz. 22.

"Mężczyzna wezwał ratowników do nieprzytomnej żony. Gdy służby ratunkowe przyjechały na miejsce, także on sam stracił przytomność. Kobiety i mężczyzny w wieku 63 i 65 lat nie udało się uratować" – powiedziała PAP Piechowiak.

Jak dodała, wiele wskazuje na to, że przyczyną zatrucia obu osób był tlenek węgla. Nie było decyzji o ewakuowaniu pozostałych mieszkańców budynku wielorodzinnego, w którym doszło do zdarzenia.

Słodkie smaki dzieciństwa! Czy pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
Dostępne do dziś, wytrawne, twarde "ciastka" z kminkiem to:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE