Koniec prac na Dolnej Wildzie

i

Autor: ZDM Koniec prac na Dolnej Wildzie

Dolna Wilda: KONIEC PRAC! Wraca stała organizacja ruchu! [SZCZEGÓŁY]

2021-06-10 19:45

To remont, który skutecznie uprzykrza życie kierowcom, wjeżdżających do centrum Poznania. Na szczęście już się kończy. Chodzi oczywiście o ulicę Dolna Wilda. W nocy wprowadzona zostanie tam docelowa organizacja ruchu. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Prace prowadzone były od ronda (pod wiaduktem w ciągu ul. Hetmańskiej) w kierunku ul. Wspólnej. W ich trakcie zrywana była stara i układana nowa nawierzchnia, regulowane wpusty kanalizacyjne oraz wykonane zostało malowanie oznakowania poziomego (w znacznej części). Remont odbywał się etapami, tak by przez cały czas jego trwania zapewnić przejezdność. Jeszcze przez kilka najbliższych dni można będzie się spodziewać niewielkich wygrodzeń związanych z pracami wykończeniowymi.

Dzięki wykonanym pracom jadący kolejnym odcinkiem ul. Dolna Wilda będą mogli poruszać się po równej nawierzchni. Zwiększy się bezpieczeństwo i komfort przejazdów.

Od piątku ekipy Zakładu Robót Drogowych przeniosą się na ulicę Polną, gdzie zaczyna się remont na odcinku pomiędzy ul. Bukowską, a ul. Marcelińską.

Rozpoczyna się Euro 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE