Ciężarówka zderzyła się z tramwajem na ul. 28 Czerwca! Ranne dziecko!

2023-01-31 10:45

Pechowo rozpoczął się dzień na na ul. 28 Czerwca w Poznaniu. W godzinach porannych doszło tutaj do zderzenia tramwaju oraz samochodu ciężarowego a także osobówki. W zdarzeniu ranne zostało dziecko, które jechało samochodem osobowym. Ruch tramwajów w okolicy był chwilowo wstrzymany.

We wtorek, po godz. 10.00 w Poznaniu na skrzyżowaniu ulic 28 Czerwca oraz Wspólnej doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz tramwaju. W wyniku tego zdarzenia na jakiś czas wstrzymany został ruch tramwajowy do pętli Dębiec. Jednak ruch dosyć szybko udało się przywrócić.

- W zdarzeniu ucierpiało dziecko, 8-letnie, które zostało przebadane przez pracowników pogotowia - mówi Agnieszka Smogulecka z MPK Poznań.

Wypadek na 28 czerwca - komunikacja zastępcza MPK Poznań

W związku z kolizją tramwaju na skrzyżowaniu ulic 28 czerwca 1956 r. a Wspólną od godziny 10.07 wstrzymany został ruch tramwajowy do pętli Dębiec PKM.

O godzinie 11.00 nastąpiło wznowienie ruchu tramwajowego na odcinku od węzła Traugutta do pętli Dębiec PKM.

Tramwaje linii 2, 9 i 10 wracają na swoje trasy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE