Ciężarówka niczym świąteczna choinka zatrzymana na A2

2021-03-10 13:24
Taką ciężarówkę zatrzymali policjanci
Autor: Policja Poznań

W Poznaniu doszło do kolejnego zatrzymania niewłaściwie oświetlonego pojazdu. Wczoraj [09.03] informowaliśmy o zatrzymaniu samochodu osobowego z dziwnym kolorem świateł, dziś poznańska drogówka poinformowała o zatrzymaniu tira, który świecił się nim lampki na Boże Narodzenie.

- W ubiegłym tygodniu na A2 policjanci z poznańskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę ciężarówki. Powodem był błysk i blask świateł, czyli nadmierna ilość oświetlenia zamontowana na tym pojeździe. W tym przypadku kierowca otrzymał mandat - poinformowali policjanci z poznańskiej drogówki.

Policjanci podkreślają, iż taka ilość świateł jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa i może doprowadzić do oślepiania lub rozpraszania uwagi u innych użytkowników dróg.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

5 zasad, jak upiec mięso
Sonda
Czy kiedykolwiek dzwoniłeś pod numer alarmowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE