Było Tesco, będzie Kaufland! Nowy sklep powstanie przy Opieńskiego! Kiedy otwarcie?

2021-01-27 17:00
Kaufland / zdjęcie ilustracyjne
Autor: materiały prasowe Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

W budynku, w którym do niedawna znajdował się sklep sieci Tesco niebawem powstanie inny wielkopowierzchniowy sklep. Mieszkańcy z okolic ulicy Opieńskiego już niebawem będa mogli korzystać z oferty sklepu Kaufland. Kiedy zaplanowano otwarcie sklepu? Wiemy! Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Z Tesco przy ulicy Opieńskiego mieszkańcy Piątkowa mogli korzystać od kilkunastu lat. Był to bardzo popularny sklep w tej okolicy. Od jakiegoś czasu było jednak widać, że nie jest on w najlepszej kondycji. Jego powierzchnia została znacząco zmniejszona. Sieć finalnie sprzedała działkę, na której znajduje się cały obiekt handlowy. Wiele osób zastanawiało się, co stanie się z powierzchnią handlową po zamknięciu sklepu sieci Tesco. Odpowiadamy! 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo. 

Zimowe szaleństwo w Lublinie

Opieńskiego: Tesco zniknęło, ale pojawi się Kaufland! Kiedy otwarcie? 

Od jakiegoś czasu pojawiały się informacje, że przy Opieńskiego pojawi się sklep sieci Kaufland. W biurze prasowym sieci udało nam się potwierdzić tę informację. Jak udało nam się dowiedzieć, sklep ma zostać otwarty w drugim kwartale tego roku, ale konkretnej daty otwarcia Kauflandu przy Opieńskiego jeszcze nie ma. 

Kaufland przy Opieńskiego w Poznaniu będzie drugim sklepem tej sieci w Poznaniu. Pierwszy powstał w 1996 roku w hali przy Al. Solidarności. Kolejny sklep ma powstać w okolicach Centrum Handlowego Posnania, ale tu nie ma szczegółowych informacji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE