Burmistrz Murowanej Gośliny/kadr z nagrania

i

Autor: Kadra z nagrania/nadesłane

Burmistrz wciąga biały proszek - nagranie krąży po sieci. Urząd wydał oświadczenie

2021-03-09 10:52

W internecie zaczął krążyć filmik, na którym widać, jak burmistrz Murowanej Gośliny, wciąga nosem biały proszek. Sam urząd zaprzecza, iż były to narkotyki a sam burmistrz, Dariusz Urbański wydał oświadczenia w którym mówi, iż to wszystko żarty i scena wyjęta z kontekstu. Atmosfera w Murowanej Goślinie jest coraz bardziej napięta. Przypomnijmy, iż obecnie zbierane są tutaj podpisy w sprawie odwołania burmistrza ze stanowiska. Przeczytaj o tym więcej na naszej stronie internetowej!

Wrze w Murowanej Goślinie! Do sieci oraz do naszej redakcji właśnie trafiło nagranie w którym widać, jak burmistrz, Dariusz Urbański wciąga nosem biały proszek. W mieście wrze. Przypomnijmy, iż w Murowanej Goślinie trwa właśnie proces zbierania podpisów o zorganizowanie referendum w sprawie odwołania Burmistrza Murowanej Gośliny, Dariusza Urbańskiego.

KONTROWERSYJNE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI

Do internetu trafiło nagranie w którym widać, jak burmistrz Murowanej Gośliny Dariusz Urbański wciąga biały proszek. W internecie zawrzało, jednak sam burmistrz tuż po tym wydał specjalne oświadczenie dla portalu epoznan.pl.

Sonda
Zakaz podwożenia dzieci pod szkoły. Co o tym sądzisz?

- Film przedstawia żartobliwą scenkę ze spotkania prywatnego, która została celowo wyjęta z kontekstu. Jestem ostatnio wściekle atakowany non stop i to jest kolejna tego odsłona. Osoby, które chcą mi jako Burmistrzowi zaszkodzić, wyciągają nagrania prywatnych spotkań i nimi celowo manipulują, aby wpłynąć na opinię publiczną. Ich zamiarem jest nadszarpnięcie mojego dobrego imienia oraz wizerunku, co ma podtekst polityczny i jest elementem brutalnej walki o władzę - skomentował burmistrz Murowanej Gośliny, Dariusz Urbański.

Tłumaczeniom burmistrza nie wierzą jednak radni z opozycji. Wielu z nich mówi, iż czas skończyć z tą patologią którą uprawia burmistrz. - Siedząc w samych gaciach wciągał przez nos proszek, gdy ktoś go nagrywał. Nie wiem czy wiedział w ogóle co się dzieje wokół niego i dlaczego dał się nagrać, ale wiem, że takie materiały mogą być użyte na przykład w celu szantażu - skomentował sprawę radny Kamil Grzebyta.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]