WHOPPYR - nowa kanapka sieci Burger King

i

Autor: Burger King WHOPPYR - nowa kanapka sieci Burger King

Burger King wprowadził do menu poznańskiego burgera! Nazywa się WHOPPYR!

2020-02-19 17:04

Burger King to jeden z dużych graczy na rynku restauracji typu fast food. W Poznaniu ma on kilka lokali. I to właśnie w nich będzie można zjeść wyjątkowego burgera. Wyjątkowego, bo poznańskiego. Dlaczego jest taki nietypowy? Wyjaśniamy!

W Poznaniu sieć Burger King obecna jest już od kilku dobrych lat. Jednak dopiero teraz sieć postanowiła „dopieścić” mieszkańców naszego miasta. W jaki sposób? Specjalnym burgerem. Flagową kanapką sieci jest WHOPPER. W jego skład wchodzą: majonez, sałata, pomidor, cebula, „Whopper Patty” (duży kawałek mięsa), 4 kawałki ogórka konserwowego oraz ketchup. Poznaniacy mogą skorzystać z innej oferty. Mogą kupić kanapkę, która nazywa się WHOPPYR, co jednoznacznie wskazuje na uwielbiane w Poznaniu pyry. W środku kanapki oprócz wspomnianych składników znajdują się… frytki!

Pyry to jedno z pierwszych skojarzeń z miastem. Podobnie jak rogale świętomarcińskie, gwara, poznańska zaradność, pracowitość, charakterystyczne kamieniczki na Starym Mieście czy nowoczesna Malta. Wyjątkową, opartą na przynależności regionalnej, tożsamość gości restauracji Burger King w Poznaniu, zdecydowaliśmy docenić specjalnie przygotowanym burgerem Whoppyr

mówi Zuzanna Kilar, marketing specialist Burger King Polska. Również cena - 11,94, jest poznańska i z przymrużeniem oka, bo Whoppyr jest tańszy o grosz od tradycyjnego burgera Whopper. Takiego burgera można zjeść tylko w poznańskich restauracjach sieci Burger King. Tych jest 5. Znajdziecie je przy ulicach Matyi 2 (Avenida), Hlonda 3, Kurlandzkiej 2, Maltańskiej 1 (Galeria Malta) i Lechickiej 4. Oferta obowiązuje tylko do 2 marca.