Białe ulice Poznania o poranku. Dziś będzie jeszcze gorzej? [GALERIA ZDJĘĆ]

2021-02-08 8:29 marc

Poniedziałkowy poranek zaskoczył wiele osób. Chociaż opady śniegu zapowiadane były od dawna, po raz kolejny ulice Poznania zrobiły się białe. Uważajmy, na drogach jest bardzo niebezpiecznie. Wszystko stoi, a to jeszcze nie koniec. Opady i mrozy mają z nami pozostać do końca dnia.

- Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na ulicach. Pierwsze pojazdy, których celem jest odśnieżanie ulic wyjechały na sieć dróg strategicznych po godzinie 3, na ulice układu podstawowego po godzinie 5 -  informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu.

Niestety, nocne opady śniegu i mrozy które doskwierają nam od kilku dni sprawiają, iż śnieg na ulicach zostaje cały czas. Działania służb porządkowych nie zawsze pomagają. O poranku stoi znacząca część Poznania. Drogi nie tylko w Poznaniu, ale także w wielu miejscach Wielkopolski są nieprzejezdne.

Przez najbliższe godziny nad Poznaniem będą śnieżyce i zamiecie śnieżne. Dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że przy takiej pogodzie możemy jedynie minimalizować skutki opadów - informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu. 

Zgłoszenia dotyczące Akcji Zima są przyjmowane przez komórkę dyspozytorską ZDM całodobowo:• tel. 61 64 77 231 (każde zgłoszenie jest rejestrowane);• mail: zima@zdm.poznan.pl

Początek remontu wiaduktu nad ulicą Krzywoustego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE