Białe ulice Poznania o poranku. Dziś będzie jeszcze gorzej? [GALERIA ZDJĘĆ]

2021-02-08 8:29

Poniedziałkowy poranek zaskoczył wiele osób. Chociaż opady śniegu zapowiadane były od dawna, po raz kolejny ulice Poznania zrobiły się białe. Uważajmy, na drogach jest bardzo niebezpiecznie. Wszystko stoi, a to jeszcze nie koniec. Opady i mrozy mają z nami pozostać do końca dnia.

- Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na ulicach. Pierwsze pojazdy, których celem jest odśnieżanie ulic wyjechały na sieć dróg strategicznych po godzinie 3, na ulice układu podstawowego po godzinie 5 -  informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu.

Niestety, nocne opady śniegu i mrozy które doskwierają nam od kilku dni sprawiają, iż śnieg na ulicach zostaje cały czas. Działania służb porządkowych nie zawsze pomagają. O poranku stoi znacząca część Poznania. Drogi nie tylko w Poznaniu, ale także w wielu miejscach Wielkopolski są nieprzejezdne.

Przez najbliższe godziny nad Poznaniem będą śnieżyce i zamiecie śnieżne. Dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że przy takiej pogodzie możemy jedynie minimalizować skutki opadów - informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu. 

Zgłoszenia dotyczące Akcji Zima są przyjmowane przez komórkę dyspozytorską ZDM całodobowo:• tel. 61 64 77 231 (każde zgłoszenie jest rejestrowane);• mail: zima@zdm.poznan.pl

Początek remontu wiaduktu nad ulicą Krzywoustego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE