Bez rejestracji i żadnych formalności! Mobilny punkt szczepień pojawi się w Wielkopolsce!

2021-06-11 19:00 Wojciech Łuczak
Wiemy, kiedy dokładnie rozpoczną się szczepienia masowe w Lesznie
Autor: pixabay.com

Akcja, która w majówkę na Malcie przyciągnęła wielu chętnych do zaszczepienia, ponownie startuje.

Mobilny kontener pojawi się na początek w Kaźmierzu niedaleko Tarnowa Podgórnego. Osobom, które tam przyjdą będzie podawany preparat firmy Johnson & Johnson.

Jest to szczepionka jednodawkowa. Nasz projekt zakłada brak konieczności jakiegokolwiek umawiania się telefonicznego. Wystarczy tylko pojawić się właśnie przy ulicy Gimnazjalnej w Kaźmierzu przy naszym kontenerze. Wejść do środka, poczekać na swoją kolej i zaszczepić się.

Mówi Tomasz Stube z Urzędu Wielkopolskiego. Na szczepienia można się udać nawet podczas spaceru, bez żadnego przygotowania.

Oczywiście warunek jest taki, że ta osoba, która wyrazi takie zainteresowanie musi być zdrowa, posiadać dokument tożsamości określający między innymi wiek, natomiast tutaj nie będzie żadnych zbędnych formalności.

Punkt w Kaźmierzu będzie funkcjonował w sobotę i w niedzielę od 8 do 18. Dodajmy, jeszcze w czerwcu na terenie powiatu poznańskiego pojawi się kolejny mobilny punkt szczepień.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE