Woda

i

Autor: Pixabay Na kilkunastu olsztyńskich ulicach zabraknie ciepłej wody i ogrzewania. Zdj. ilustracyjne.

Aquanet: Przerwy w dostawie wody 31.01-04.02 w Poznaniu

2022-01-31 10:24

W najbliższych dniach część mieszkańców Poznania musi liczyć się z przerwami w dostawie wody. Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami. Kiedy i gdzie w Poznaniu w tym tygodniu nie będzie wody?

Z utrudnieniami w poniedziałek, 31 stycznia w godzinach od 8:00 do 15:00 muszą się liczyć mieszkańcy ulicy Zwierzynieckiej w Poznaniu.

Natomiast 3 lutego, w najbliższy czwartek wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy Al. Wielkopolskiej. Przerwa nastąpi w godzinach od 8:00 do 15:00.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Jaki to był tydzień? [29 stycznia 2022]

Pytanie 1 z 10
Wielu klientów z oburzeniem zwróciło uwagę na nagły skok cen w wielu sklepach. Z czym mają związek te podwyżki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE