Afera związana z Juwenaliami w Poznaniu. Studenci nie chcieli występu Malika Montany. Zapadła decyzja

i

Autor: Juwenalia Poznań Afera związana z Juwenaliami w Poznaniu. Studenci nie chcieli występu Malika Montany. Zapadła decyzja

Wydarzenia

Afera związana z Juwenaliami w Poznaniu. Studenci nie chcieli występu Malika Montany. Zapadła decyzja

2023-04-21 9:54

Juwenalia w Poznaniu odbędą się już niedługo. Jednym z artystów, który miał wystąpić jest Malik Montana. Raper wzbudza ogromne kontrowersje, a internauci wytknęli mu wiele różnych sytuacji. Organizatorzy imprezy podjęli ostateczną decyzję w sprawie jego występu.

Juwenalia Poznań

Juwenalia w Poznaniu zbliżają się wielkimi krokami. Odbędą się one w dniach 18-20 maja w Parku Jana Pawła II, a organizatorzy zapowiedzieli już wiele gwiazd. Wielkie kontrowersje wzbudził jeden artysta - Malik Montana.

Malik Montana wzbudza kontrowersje

Malik Montana to postać, która wzbudza wielkie kontrowersje. Obecnie to jeden z najbardziej znanych raperów, ale jego piosenki bardzo często odnoszą się w sposób przedmiotowy do kobiet. - Ja gonię wciąż za hajsem, a nie gonię za babami. Bo goniąc za hajsem baby same przyjdą - brzmi jedna z piosenek Montany.

Internauci mocno skrytykowali zaproszenie Montanty na Juwenalia w Poznaniu. - Jak nisko trzeba upaść, aby na imprezę studencką – czyli społeczności, która ceni sobie rozwój, humanizm, zapraszać kogoś, kto jest tego przeciwieństwem pisało wielu internautów.

Malik Montana nie wystąpi na Juwenaliach. Jest decyzja

Organizatorzy Juwenaliów w Poznaniu nie pozostali obojętni na negatywne komentarze dotyczące występu Montany i podjęli decyzję w sprawie jego występu.

- Brakuje nam jednak słów jakimi mielibyśmy opisać hejterską relację pomiędzy wykonawcą a uczestnikami jego imprez, którą mogliśmy obserwować przez ostatnie kilkadziesiąt godzin. Wybieramy naszych artystów według jasnych kryteriów, w których szukamy różnorodnych nurtów muzycznych cieszących się Waszym uznaniem. Są jednak wartości jak wzajemny szacunek i kultura, które są znacznie ważniejsze niż popularność i kreacja medialna. W związku z powyższym Malik Montana nie wystąpi na poznańskich juwenaliach - przekazano.

Wkrótce poznamy artystę, który zastąpi Montanę na Juwenaliach.

Shake Your Eska #15 | Malik Montana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE