Nożownik z Jarocina w areszcie

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie Nożownik z Jarocina w areszcie

Policja

37-latka ugodzona nożem w Jarocinie! Sprawca został aresztowany

W sobotę, 18 marca w gminie Jarocin, w jednym z domów jednorodzinnych doszło do ataku z użyciem noża, po spożyciu alkoholu. Między 43-latkiem, a 37-letnią kobietą doszło do kłótni. Kobieta trafiła z obrażeniami do szpitala, Sprawca został aresztowany. W chwili zatrzymania miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Awantura po alkoholu w Jarocinie

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, w sobotę 18 marca około 17:00 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Jarocin. W trakcie imprezy alkoholowej między 43-letnim mężczyzną, a 37-letnią kobietą wywiązała się kłótnia, w wyniku której mężczyzna dźgnął swoją znajomą nożem.

Kobieta w szpitalu, mężczyzna w areszcie

W wyniku zadanych przez 43-latka obrażeń, jego 37-letnia znajoma trafiła do szpitala. Kobieta miała w wyniku ugodzenia głęboką ranę w okolicach brzucha. Mężczyzna po zatrzymaniu i badaniu na obecność alkoholu miał stwierdzone 2 promile w organizmie. Po wytrzeźwieniu na izbie wytrzeźwień, usłyszał zarzuty.

43-latek z gminy Jarocin z zarzutami

Jak informują funkcjonariusze jarocińskiej policji, to nie pierwszy tego typu czyn zatrzymanego mężczyzny. Kilka miesięcy wcześniej został zatrzymany pod takim samym zarzutem. W związku z tym Prokuratura Rejonowa w Jarocinie wystąpiła do sądu o 3-miesięczny areszt dla 43-latka. Po opinii lekarskiej ma zostać dokonana kwalifikacja czynu, jakiego mężczyzna dokonał.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE