remonty

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

17,5 miliona złotych na tegoroczne remonty dróg w Poznaniu. Czeka nas kilkanaście prac

2023-03-31 14:47

17,5 miliona złotych na tegoroczne remonty dróg wyda miasto. Kierowcy, musicie przygotować się na utrudnienia. Na pierwszy ogień idzie ulica Umultowska - od Lechickiej do Wiechowicza. A co dalej?

17,5 miliona złotych na tegoroczne remonty dróg w Poznaniu. Czeka nas kilkanaście prac. W przyszłym tygodniu pierwsze utrudnienia. Na pierwszy ogień idzie ulica Umultowska - od Lechickiej do Wiechowicza.

- To są remonty nawierzchni jezdni, czyli tam gdzie jeżdżą normalnie kierowcy, musimy niestety położyć nową nawierzchnię. Na pewno utrudnienia będą. Zawsze z wyprzedzeniem będziemy informować, jak wygląda organizacja ruchu

mówi Agata Kaniewska z Zarządu Dróg Miejskich. Następnie prace przeniosą się na Wildę. Remontowana będzie ulica Robocza pomiędzy Przemysłową i Sikorskiego. To nie wszystko.

- Możemy wymienić ulicę Warszawską. Remontujemy ją od kilku lat odcinkami. W tym roku odcinek od ulicy św. Michała do ul. Krańcowej. Jezdnia północna, czyli ta wjazdowa do miasta. Tutaj prace planujemy w wakacje.

W wakacje drogowcy będą też pracować na Strzeszyńskiej, na odcinku od Lutyckiej do Omańkowskiej. W planach są również remonty ulic na osiedlach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE