Wielkopolska ma wiele pięknych miejsc! Niektóre są nieznane

i

Autor: Michał Mijalski

TURYSTYKA

10 niesamowitych miejsc w Wielkopolsce! Koniecznie musisz je zobaczyć. Nie wszyscy o nich wiedzą [LISTA]

2023-09-21 13:24

Wielkopolska ma wiele pięknych i cennych turystycznie miejsc. Większość z nich jest doskonale znana, jednak na mapie regionu można wciąż znaleźć mało popularne lokalizacje, które po prostu zapierają dech w piersiach! Mamy dla Was propozycje 10 wyjątkowych miejsc w Wielkopolsce. To dokonały pomysł na jednodniowe wycieczki.

Co warto zobaczyć w Wielkopolsce? 10 niesamowitych miejsc według autorów bloga addicted2travel.pl

Blog addicted2travel.pl prowadzony jest przez małżeństwo z Poznania - Paulinę i Michała. - Pokażemy Ci najpiękniejsze miejsca, zarówno te na wyciągnięcie ręki, jak i te na drugim końcu świata. Lubimy schodzić z utartych szlaków, więc wielu z nich nie znajdziesz w przewodniku - zachęcają na swojej stronie. W wyprawach towarzyszą im teraz ich dzieci - niespełna sześcioletnia Emilka i czteroletni Leon.

Twórcy bloga zamieścili wpis, w którym podzielili się 10 mało znanymi miejscami w Wielkopolsce, które na nich zrobiły duże wrażenie. W galerii opisaliśmy te wyjątkowe miejsca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE