Zostań Literackim Masterchefem z Książnicą Płocką [WIDEO]

2020-11-16 11:37 Mr. J
cook
Autor: Alexas_Fotos

Książnica Płocka wspólnie z Płockim Stowarzyszeniem Przyjaciół Książki i Bibliotek już po raz szósty organizuje turniej o tytuł Masterchefa Literackiej Kuchni.

Co roku pod koniec listopada organizatorzy zapraszali młodzież, a w sali kolumnowej Książnicy Płockiej toczył się pojedynek pomiędzy kilkoma drużynami, rozwiązującymi zadania inspirowane literackim menu, z którym uczestnicy musieli się wcześniej zapoznać.

W tym roku będzie inaczej – turniej otwarty jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

Pandemia spowodowała, że tegoroczna edycja będzie miała inną formułę niż dotychczas. Do zabawy Książnica zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, liczbę i rodzaj przeczytanych książek oraz umiejętność gotowania. Macie niepowtarzalną okazję poznać smak tego konkursu, skosztować przygotowanych przez nas dań, poczuć szczyptę adrenaliny i stanąć do boju o tytuł Masterchefa Literackiej Kuchni. Wyjątkowość tegorocznego konkursu polega też na tym, że nagrody będą indywidualne, a nie zespołowe.

Zasady są proste: przez 5 dni na stronie Książnicy prezentować będziemy różnorodne „dania – zadania”. Pierwsze już tam są. Każdego dnia serwujemy po jednym. Rozwiążcie je, a odpowiedzi prześlijcie na adres metod@ksiaznicaplocka.pl. Organizatorzy czekają na odpowiedzi do 23 listopada 2020 r. do godz. 23.59.

Kosta Projekt - gra komputerowa osadzona w Katowicach