F1

i

Autor: PKN Orlen

Zobacz na własne oczy czym ściga się Kubica! Bolid F1 przyjedzie do Płocka!

2020-10-08 12:42

Cztery miesiące, dziewięć lokalizacji, siedem województw – bolid Alfa Romeo Racing ORLEN odbywa jesienną podróż po Polsce. Do końca roku kibice Formuły 1 będą mogli go zobaczyć m.in. na stacjach paliw oraz już od jutra (piątek 9 października) w płockiej siedzibie PKN ORLEN.

Inauguracja podróży bolidu Alfa Romeo Racing ORLEN odbyła się równo miesiąc temu. Przez cztery tygodnie bolid mogli podziwiać m.in. uczestnicy Forum Ekonomicznego w Karpaczu, a później mieszkańcy Krakowa, Wrocławia i Poznania. Od jutra (piątek 9 października) bolid będzie można oglądać przez ponad tydzień (do 18 października) w siedzibie PKN ORLEN w Płocku przy ul. Chemików 7. Następnie bolid odwiedzi jeszcze Rzeszów, Gdańsk i Warszawę.

Sponsoring sportowy to niezwykle silna platforma komunikacyjna i marketingowa.

Mimo pandemii ekwiwalent związany wyłącznie ze sponsoringiem sportu przez siedem pierwszych miesięcy 2020 r. wyniósł 186 mln zł. W tym czasie w polskich mediach marka ORLEN pojawiła się ponad 465 tys. razy. To olbrzymia wartość biznesowa. Dlatego PKN ORLEN zdecydował o zorganizowaniu trasy z bolidem Formuły 1.

SMOKE UNITY - trening drifterów na lotnisku w Broczynie

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE