Cisowa

i

Autor: Urząd Miasta Płocka

Zakończyła się budowa ulicy Cisowej. Mieszkańcy mogą już cieszyć się z nowej drogi

2020-12-29 12:31

Cisowa leży na granicy miasta i gminy Słupno, na osiedlu domów jednorodzinnych. Właśnie zakończyła się budowę tej ulicy i zaczął się jej odbiór.

Ulicę zbudowana została od podstaw. Inwestycja zaczęła się od zdemontowania starego oświetlenia, a potem przyszedł czas na roboty budowlane. Pod Cisową powstała w pierwszej kolejności kanalizacja deszczowa i sanitarna, a następnie wodociąg wraz z przyłączami do granic poszczególnych nieruchomości.

Na koniec wykonano nową nawierzchnię, chodniki i oświetlenie (wzdłuż Cisowej stanęło osiem słupów z energooszczędnymi latarniami).

Nowa, dwukierunkowa jezdnia ma 232 metrów długości i 5,5 metra szerokości. Wykonana została kostki betonowej. Chodniki mają po dwa metry szerokości. Koszt budowy ul. Cisowej sięgnął blisko miliona złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE