Monkey Concert

i

Autor: Pixabay

Undergroundowy hip-hop i romantic techno na MAJUNI

2022-04-20 8:39

Pasjonaci i słuchacze muzyki elektronicznej - zaznaczcie w kalendarzu 14 maja, bo wtedy POKiS zaprasza Was na wielki powrót MAJUNI w klimacie underground hip-hop i romantic techno. Tradycyjnie spotkamy się na zielonym ogródku MOSiR przy Placu Dąbrowskiego.

Już od 2004 roku zawsze na początku maja, pasjonaci muzyki elektronicznej – od jazzu przez hip-hop i techno – mają swoje małe święto. Na Majuni zawsze jest coś muzycznie ciekawego i zaskakującego. To miejsce randek, które przeobrażają się w wielkie miłości, a także zawiązywania się nowych zespołów (na Majuni powstała koncepcja zespołu Wespół (Teielte i Pablo Hudini) i przyjaźni. Tegoroczna edycja wraca po przerwie spowodowanej epidemią.

W tym roku będzie królował undergroundowy hip-hop w wykonaniu PIERNIKOWSKIEGO. Artysta będzie sączyć słowa swoją zmęczoną manierą do nieoczywistych hiphopowych bitów. Po takiej podróży zejdziemy na ziemię, a raczej do podziemia muzycznego z setem dj’skim BESKRES by KAMP!. Chłopaki z zespołu KAMP!, którzy słyną z nowoczesnego podejścia do muzyki elektronicznej, zabiorą nas do krainy romantic techno. Wieczór uzupełni dj i producent VIDNO z Audiobaru, a dj AKAONE namiesza w różnych gatunkach muzycznych.

Po części koncertowej na ogródku MOSiR, przeniesiemy się na after party do klubu Dom Muzyki, gdzie gościem będzie KOVVALSKY z duetu K.O.D., który jest również dyrektorem artystycznym stołecznego klubu Jasna 1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE