Szukajcie motywacji z The Power of Words! To niesamowity płocki projekt społeczny

2021-03-31 10:46 Mr. J
Power of words
Autor: archiwum prywatne

Trzy uczennice z Płocka tworzą razem projekt społeczny "The Power Of Words", realizowany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Inicjatywa powstała z myślą o młodych ludziach, którym brakuje motywacji lub pomysłu, co zrobić, by osiągnąć swój cel i spełnić marzenia.

Projekt społeczny "The Power of Words" został stworzony, by pomóc w rozwiązaniu problemu społecznego, jakim jest, powszechny wśród młodych ludzi, brak motywacji lub zapału do działania. Jego autorkami są Sara Bisping-Janiak, Wiktoria Ciechanowska oraz Oliwia Kowalczyk uczennice klasy drugiej, z programem Matury Międzynarodowej - International Baccalaureate Diploma Programme (IB DP) w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Płocku.

POSŁUCHAJ O The Power Of Words

Każdy z nas ma chociaż jedno marzenie, prawda? Lecz jak duża liczba osób ma odwagę je spełnić? Niestety niewielka... Problem obojętności i niemożności rozprzestrzenił się już na skalę globalną! Wynika on głównie z braku pomysłu, co zrobić, by osiągnąć swój cel. Jednak nie wszystko stracone! Z pomocą przychodzi nasz projekt społeczny - mówi Sara Bisping-Janiak

Działania polegają na codziennym publikowaniu cytatu motywującego do działania oraz cotygodniowym zamieszczaniu wpisu #HeroOfWeek, w którym przedstawiana jest postać godną naśladowania, która mimo przeciwności losu spełnia swoje marzenia.

Grupa prowadzi także internetową Inspirującą Gazetę, a jej założeniem jest przeprowadzanie wywiadów z osobami, które już za sobą mają największe trudności w swojej drodze do celu. Efekty pracy dziewczyn znajdziecie na ich STRONIE INTERNETOWEJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!